Yazdır

İnternet üzerindeki en etkili iletişim araçlarından biri de e-postadır. E-posta ile iletişim, internet aracılığıyla hedef kitleye ulaşarak iletişimi etkin kılan en önemli yöntemdir. E-posta ile iletişimde amaç kişiye doğrudan ulaşabilmektir. E-posta günümüzde hemen hemen herkesin sahip olduğu ve kullandığı bir iletişim aracıdır. Mektubun yerini alarak, özel kişiye özel iletişimin yavaş ağır bir yapıdan elektronik hıza ulaşmasını sağlamıştır. Bu özelliği ile e-posta daha çabuk iletişim sağladığı için daha çok tercih edilmelidir. Ayrıca e-Posta kişiye özeldir. Mail hesabınızı siz istemedikçe paylaşılmaz.

Arap Hasan Mahallesi için bu iletişim sisteminden etkin bir şekilde yararlanmak kaçınılmazdır. Önemli bildirimler ve duyuruları hızlıca yerine ulaştırmak, mahallemiz ve yerel yönetim birimimiz olan muhtarlık işlemlerini daha kolay ve hızlı biçimde yapmak için E-Posta sistemimize kayıt olmanız size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Sistemize kayıt edeceğiniz bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Güven içinde kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfamızın hemen sağ bloğunda yer alana isminizi ve e-posta adresinizi yazıp kaydet butonuna basmanız yeterlidir. Dilediğinizde, eğer mektup almak istemezseniz, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine bir mail atmanız yeterli olacaktır.
Siz değerli komşularımıza iyi haberler vermek dileğiyle...